O Akademii Orkla

Akademia Orkla to miejsce spotkań farmaceutów oraz pielęgniarek i położnych. To dostęp do sprawdzonej, rzetelnej i najbardziej aktualnej wiedzy w zakresie produktów OTC i suplementów diety. Informacje o wymienionych produktach prezentowane są zawsze w szerokim aspekcie oraz uwzględniają konkretne wskazania medyczne w zakresie ich stosowania.

Farmaceuta jest dla pacjenta doradcą i konsultantem. Pielęgniarki i Położne to filar systemu podstawowej opieki zdrowotnej. Profesje te wymagają nieustannego poszerzania swoich kwalifikacji aby nadążyć za zmieniającymi się warunkami i oczekiwaniami oraz być na bieżąco z aktualnym rozwojem medycyny w tym środków stosowanych w lecznictwie pacjentów.

Rozumiejąc te wymagania stworzyliśmy Akademię Orkla. Akademia to nie tylko szeroki zakres wiedzy, to przede wszystkim wiedza oparta o naukę – sprawdzona i zweryfikowana. Wiemy, jak cenny jest czas dla każdego farmaceuty oraz pielęgniarek i położnych, dlatego Akademia Orkla dostępna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu – można korzystać z jej zasobów w dowolnym momencie.

W ramach Akademii tworzymy i udostępniamy dla farmaceutów certyfikowane szkolenia na punkty twarde i miękkie oraz szkolenia produktowe. Dla Pielęgniarek i Położnych dostępne są szkolenia produktowe, aktywności pozwalające poszerzać wiedzę oraz aktywności specjalnie przygotowane dla tej grupy zawodowej. Oprócz materiałów szkoleniowych przygotowaliśmy również konkursy i zabawy w których może wziąć udział każdy zarejestrowany uczestnik Akademii. Cała oferta – szkolenia, webinaria, konkursy – jest całkowicie darmowa. To także jedyne miejsce w którym można uzyskać tak kompletną wiedzę o produktach Möller's, Bodymax, Colon, Esberitox, Remifemin, Olbas, Bio-oil, Salvequick, Perspirex.

Słowo Akademia zobowiązuje, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższą wartość merytoryczną platformy. Wykładowcy Akademii są rekomendowani przez Gdański Uniwersytet Medyczny, a certyfikowane punkty dla farmaceutów są honorowane przez Okręgowe Izby Aptekarskie.


Administrator:

Orkla Care

Obsługa platformy:

Grupa NeoArt